image

İster yerel , ister uzak sunucuda tercih sizin

SmarthexIOT yazılımımız yerel ve uzak sunucuda çalışmak üzere iki versiyonu bulunmaktadır.

İki yazılımın tek farkı yerel sunucuda bulunan haberleşme protokolleridir.

Sistem kullanımınıza hazır halde sizlere teslim edilir. İlk kullanıcı giriş bilgileri , mqtt server bilgileri tarafınıza ulaştırılır.

MQTT serverınız hazır

Sistemlerimiz dahili bir MQTT sunucusu içermektedir. MQTT ile veri transferi sağlayabilecek tarafımızdan üretilen ya da tarafınızdan üretilen , temin edilen ürünler sistemimize entegre olabilmektedir. Özel bir veri transferi ya da yapısı gerektiren ürünler için sizlere teknik destek sağlanacaktır.

Sistemlerinizdeki ürünleri kullanın

Sistemlerimizde Siemens S7 1200 / S7 1500  , Weintek HMI, Kinco HMI ürünlerini kullanabilirsiniz. Örnek uygulama , teknik destek ve ürün temin süreçlerinizde teknik ekibimiz sizlere destek olacaktır

image

İhtiyacınız kadar ödeyin

Sisteme eklenebilecek cihaz ya da veri sayısı ile ilgili bir sınırlama olmamasına rağmen server kapasitesi nedeni ile yavaşlama veya sistemsel sorunlar yaşanabilir. Bu durumda bir üst donanım seviyesine geçiş yapılabilir. Geçişler 1-2 gün içerisinde eski veriler ve ayarlar kaybedilmeden yapılmaktadır. En fazla 1 saat duruş ön görülmektedir.

Sahadaki cihazlarınızdaki verileri alın

Lokal yazılımımız Profinet ,MODBUS TCP , MODBUS RTU RS485 haberleşme sistemlerine sahip cihazlara ile sahadan direkt olarak haberleşebilmektedir.

Farklı haberleşme protokolleri ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

Her zaman güncel kalın

Yazılım ve donanım güncelleştirmelerimiz sistemimizde olduğunuz sürece ücretsiz

Farklı bir çözüme mi ihtiyacınız var?

İsteklerinizi bizlere bildirmeniz yeterli. Hemen çalışmalara başlıyoruz.