Tüm ihtiyaçlarınıza  ürünlerimizle  çözüm üretiyoruz. Özel cihaz-donanım ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. 

HexM

HexM modüler sistemimizin ana kontrol ünitesidir. Modüller eklenilerek ek özellikler kullanılabilmektedir.

HexM - Wifi kablosuz haberleşme - USB -0,96 " Ekran-220V AC 

HexModbus-Wifi Kablosuz haberleşme-USB-0,96"Ekran-220 AC -Modbus RTU RS 485(Master) 

HexModbusGSM -GSM/GPRS haberleşme -USB-0,96"Ekran-220 AC -Modbus RTU RS 485(Master) 

HexMLora - Lora haberleşme -USB-0,96"Ekran-220 AC -Modbus RTU RS 485(Master) 

**Lora verilerinin yazılım sisteminine gönderilebilmesi için Master  cihazlarımızda GSM/GPRS ya da Wifi haberleşme özelliği eklenmektedir.

Modüller : 8 Dijital giriş / 16 dijital giriş / 8 röle çıkış / 16 röle çıkış / 4 Analog giriş/4 analog çıkış /16 dijital giriş(220 V AC) /8 SSR çıkış/ Hava kalite ölçüm

HexMC

HexMC kompakt ürünümüzdür.

HexMC-Wifi kablosuz haberleşme - USB -0,96 " Ekran-220V AC Besleme -8 dijital giriş - 8 röle çıkış -4 Analog giriş(0-10 V/4-20mA)-4 Analog çıkış (0-10V)-ModbusRTU RS485(Master)

HexMCGSM-HexMC özelliklerine ek olarak GSM/GPRS haberleşme

HexMCLora-HexMC özelliklerine ek olarak Lora haberleşme

**Lora verilerinin yazılım sisteminine gönderilebilmesi için Master  cihazlarımızda GSM/GPRS ya da Wifi haberleşme özelliği eklenmektedir.

HexMak

Özellikle makine durumlarının ve verimlerinin izlenebilmesi için ürettiğimiz ürünümüzdür. Girişleri özel olarak tanımlanarak sistemimiz ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

HexMak - Wifi kablosuz haberleşme - USB -0,96 " Ekran-220V AC Besleme -8 dijital giriş - 8 röle çıkış

HexAir

Ortam şartlarının izlenmesi , kontrol edilmesi ve raporlanması amacı ile üretilen ürünümüzdür. Sipariş esnasında istenilen özellikler eklenerek üretilmektedir.

-eCO2/TVOC ölçümü

-Sıcaklık - nem ölçümü

-CO2 ölçümü

-Toz - Partikül ölçümü

-Ses şiddeti ölçümü

-Işık şiddeti ölçümü

-Wifi haberleşme sistemi

**Ölçmek istediğiniz farklı gaz ya da veriye göre  sensör eklenebilmektedir.

HexVib

Motorlarınızın , redüktör ya da mekanik parçalarınızın titreşim bilgilerini ve yüzey sıcaklıklarını anlık olarak kontrol edebileceğiniz donanımımızdır.

HexVib - Wifi kablosuz haberleşme-USB-220 V AC besleme-3 eksen titreşim ölçümü , yüzey sıcaklık ölçümü - harici sıcaklık sensörü bağlantısı

HexHMI

Tek başına kullanılabileceği gibi sistemimize ek donanım olarak da kullanılabilen dokunmatik ekranlı sahadan ve personelden veri toplamak için kullanılabilecek ürünümüzdür.

HexHMI 7" / HexHMI 10" - Dokunmatik ekran -Linux işletim sistemi-Profinet Modbus TCP-Modbus RTU RS485 -MQTT haberleşme-Wifi kablosuz ve Kablolu ethernet bağlantısı

HexTV

Sahaya sistem ile ilgili bilgilendirme amaçlı konulacak TV lere (Andon Panel) sistemimizden gelen yada haberleşme ile sahadan okunan verilerin gösterilmesi için kullanılan ürünümüzdür.

HexTV - Linux işletim sistemi-Profinet Modbus TCP-Modbus RTU RS485 -MQTT haberleşme-Wifi kablosuz ve Kablolu ethernet bağlantısı-HDMI çıkışı

HexRFID

Ürün tanımlama , personel tanımlama , stok takibi, depo takibi , ürün takibi işlemleri için sistemimiz ile uyumlu olarak ürettiğimiz ürünümüzdür. Farklı şartlar için kullanılacak farklı RFID etiketlerine özel çözümler üretebilmekteyiz.

HexRFID - Wifi kablosuz haberleşme - USB -220V AC Besleme -RFID sistemine özel tasarım

HexTermal

Belirli aralıklar ile ya da sürekli olarak termal görüntüleme ile ölçüm yapan ve bu ölçümleri sizlerin belirleyeceği şartlara göre kontrol ederek alarm oluşturan sistemimizdir.

HexTermal-Wifi kablosuz haberleşme-USB-220 V AC besleme-İstenilen çözünürlüğe göre sensör seçimi

HexCam

Belirlenen durumlara göre görüntü kaydı yaparak sistemimize ulaşmasını sağlayan ürünümüzdür.

HexCam-Wifi kablosuz haberleşme-USB-220 V AC besleme-İstenilen çözünürlüğe göre kamera ve lens seçimi